almanya’dan canli canli tam 300 radyo!!

BI XWERIN JI FORUMÊN ALMANCAX. TU DIKARIN HEMÛ AGAHIYÊN KU LI LI SER ALMANYA Û ZIMANÊ ALMANÎ DI DI FORUMÊN ME DE BIBÎNIN.
    Jentzsch
    mêhvanên

https://www.surfmusik.de/land/deutschland 

arkadaslar üsenmedim saydim.her eyaletten,her siveden 300 radyo kanali.  😮 tek yapmaniz gereken dinlemek istediginiz kanalin yanindaki “live“ a tiklamak. ;)

bilind
    Beşdar

Spas hevalê min...

teobromîn
    Beşdar

Dema ku ez li ser torê li raido digeriyam, min lînka Almancax dît. Pêşî ez matmayî mam. Tu malperek nemaye ku min ev nîv saeta dawî lê negerandiye, meraq dikim gelo GermanXa me radyoya zindî weşana xwe dike. Dû re gava min rûpel vekir, min gotara Jentzschin xwend, aniha gava ez li stranên Almanî guhdarî dikim, ji îmtiyaza Germanx-ê distînim, ehehe:D Kêfxweş im, min ji hemî hêrsa xwe xilas bû.

jentzsch2
    Beşdar

Ez pir kêfxweş im :)))))))

celebrityfrau
    Beşdar

Em ê çawa têkevin van radyoyan?
    Tikaye, alîkariya min bike

çaydan81c
    Beşdar

Hevalno, ev zimanê almanî ji min re pir tevlihev xuya dike, gelo kesek heye ku alîkariya min bike?

bilind
    Beşdar

Hevalno, ev zimanê almanî ji min re pir tevlihev xuya dike, gelo kesek heye ku alîkariya min bike?

Em ê çawa têkevin van radyoyan?
    Tikaye, alîkariya min bike

Silav heval,

Hûn têkevin girêdana ku ji hêla jentzsch ve hatî dayîn. Û li milê rastê yê Radyoya ku hûn dixwazin guhdarî bikin bikirtînin. JÎYAN yazisina Tikliyorsunuz. Ve biraz bekliyorsunuz. Bazen acilmiyor, ama genellikle aciliyorlar…

çaydan81c
    Beşdar

Birêz Unlufrau, te radyo dîtin?

celebrityfrau
    Beşdar

Min dît, spas
    Yücel, lê girtî ye, nikare veke, ez ê niha dîsa biceribînim, ez nû ketim malperê.

kronîk_waka
    Beşdar

gelek spas dikim

jentzsch2
    Beşdar

Rica dikim.. ;)

ashley
    Beşdar

baş razê
    çok teşekkürler… :)

iboxnumx
    Beşdar

Spas dikim.

Cansucuj
    Beşdar

hehehe :) coookkk girlLLL yaaaaaaaaaaaaaaa ;)
    Vielenn Dankkk!.. :)

Ji bo hezkiriyên elektronîk ên punk rock:https://fcstpaulifm.radio.de/

3,14
    Beşdar

–> Emeğine sağlık kardeşim. Ben de listede olmasına rağman ayrı bir adres veriyorum. şu an saat 02:27, şimdi bile Almanca haberler veriliyor. Burada canı sıkılmayanlar devamlı Almanca dinleyebilir. Hörverstehen Übung'ları gibi bir şey. Ji bo guhdarîkirina hr-iNFO bikirtînin.

15 bersiv tên nîşandan - 1 heta 15 (bi tevahî 17)
  • Ji bo bersivdana vê mijarê divê hûn têkevinê.