Gotin hûn ne hewce ne ku hûn bixebitin, dê dîsa jî bibe sedema pirsgirêkan?

BI XWERIN JI FORUMÊN ALMANCAX. TU DIKARIN HEMÛ AGAHIYÊN KU LI LI SER ALMANYA Û ZIMANÊ ALMANÎ DI DI FORUMÊN ME DE BIBÎNIN.
    paradise min
    Beşdar

ben alman vatandasiyim aile birlesimi icin yabancilar polisine sordum calismana gerek yok okurkende getirebilirsin dediler son dakikada bisey cikmaz demi arkadaslar? ???

c3t1n
    Beşdar

banada aynisini dediler cikacagini sanmiyorum bakalim bu hafta beni cagiracaklarmi belgeler islemdeydi gecen hafta boyu…

paradise min
    Beşdar

ne belgeleri sen türkyieye  biseylermi gönderdin burdan esim halletcekmis herseyi sinavida vize islemlerinide benim burdan ev tutmama bile gerek yokmus annemlerin evinide gösterebilirmis suan orda kaliyorum diye ama esim daha kursa baslamadi ben yinede ev tutcam sinava yakin bi zamandami yoksa sinav aciklanincami baslayalim  vize islemlerine?

c3t1n
    Beşdar

iste esin vize basvurunca belgeler veriyor ya o belgeler buraya geliyor burdada inceleniyor onlar iste ausländerbehördede onlara baktiktan sonra bana mektup yollicaklar benden ne istiyorlar diye dogru ayri daire gerek yok eger annenlerin evi yeterince büyükse sinavi kazandiktan sonra baslayin zaten pek uzun sürmüyor kagitlarin toplanmasi benim esim 2 günde hepsini topladi hatda randevudan sonra benim giris cikis kayitlarini istediler onu bile cabuk halettik

paradise min
    Beşdar

tmm tesekkürler insallah hersey yolunda gider

c3t1n
    Beşdar

tmm tesekkürler insAllah hersey yolunda gider

insallah bizim simdiye kadar bi sorun yok gibi gözüküyor sadece kagitlarin gelip gitmesi biraz zaman aliyor…

kaanxnumx
    Beşdar

avukat tut sınava gerek kalmaz baskı yap geri adım atmayın aile birleşimi bu eşini yanıan alıyorsun ne sınavı hukuk olarak sınav ile ilgili hiçbirşey yaazmıyor ver avukata en fazla 1 ayda gelır eşin…

6 bersiv tên nîşandan - 1 heta 6 (bi tevahî 6)
  • Ji bo bersivdana vê mijarê divê hûn têkevinê.